Gwarancja DOOR TO DOOR

Wszystkie urządzenia OPPO są objęte 24 miesięczną gwarancją liczoną od momentu zakupu w sklepie bądź salonie należącym do oficjalnej sieci dystrybucyjnej firmy Cinematic. Sklepy partnerskie są wymienione na naszym serwisie w sekcji „Gdzie kupić?”. Zakupiony produkt musi pochodzić z oficjalnej dystrybucji Cinematic.


W trosce o zachowanie wysokiej jakości obsługi OPPO wymaga, aby odtwarzacze były serwisowane w krajach, w których zostały zakupione. Stąd też firma Cinematic nie świadczy napraw ani serwisu produktom OPPO zakupionych poza granicami Polski, bądź produktom nie pochodzących z Polskiej dystrybucji, co wynika z odgórnej polityki producenta.

 

Naprawy gwarancyjne są świadczone w trybie "DOOR TO DOOR" ("od drzwi do drzwi") - uszkodzone urządzenie odbiera od Ciebie nasz kurier. W skrócie reklamacja przebiega w ten sposób, że Klient zgłasza nam usterkę, pakuje sprzęt, dołącza Kartę Gwarancyjną i dowód zakupu, zabezpiecza dokładnie paczkę na czas transportu i czeka w wyznaczonym przez siebie miejscu i czasie na pojawienia się kuriera, który dostarczy paczkę  do naszego serwisu. Gdy urządzenie zostanie naprawione, odsyłamy je kurierem do Klienta. Koszty związane z powyższą procedurą  pokrywa nasz serwis.

Możesz również dostarczyć uszkodzone urządzenie do sklepu, w którym je zakupiłeś, a sklep odeśle je do naszego serwisu.

 

Przejdź do zakładki  Procedura gwarancyjna "DOOR TO DOOR", aby dowiedzieć się, jak skorzystać z gwarancji w trybie DOOR TO DOOR.

Przejdź do zakładki  Procedura gwarancyjna u Sprzedawcy, aby dowiedzieć się, jak skorzystać z gwarancji oddając urządzenie do sklepu, w którym je zakupiłeś.

Przejdź do zakładki  Warunki gwarancyjne, aby zapoznać się z OGÓLNYMI WARUNKAMI PRZYJMOWANIA URZĄDZEŃ DYSTRYBUOWANYCH PRZEZ CINEMATIC DO NAPRAWY SERWISOWEJ.

Przejdź do zakładki  Zgłoszenie do serwisu, aby zgłosić urządzenie do naprawy gwarancyjnej w trybie "DOOR TO DOOR".

 

UWAGA!!!
Zanim dokonasz "Zgłoszenia do serwisu" skontaktuj się z naszym serwisem telefonicznie bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego. Nasi Serwisanci ustalą z Tobą, czy urządzenie jest rzeczywiście uszkodzone i należy je odesłać czy też wystarczy zmienić sposób jego konfiguracji lub w inny sposób uda się zdalnie rozwiązać problem.

SERWIS I REKLAMACJE
tel. 71 351 91 96
pn. - pt. 8:30-16:30RECENZJE / WIADOMOŚCI:


2017-08-18   |   OPPO UDP-205
Najnowsza generacja odtwarzaczy UltraHD Blu-ray marki OPPO, modele 203 i 205, nie posiada fabrycznie wbudowanych aplikacji służących do strumieniowania muzyki. Nie oznacza to jednak, że nie można ich słuchać.
2017-08-16   |   OPPO UDP-203
Odtwarzacz OPPO UDP-203 zdobywa kolejne wyróżnienie - tym razem nagrodę EISA 2017-2018. EISA to europejska organizacja zrzeszająca 50 magazynów poświęconych tematyce sprzętu elektronicznego i multimediów z 20 krajów. W czerwcu każdego roku redaktorzy naczelni wszystkich członkowskich magazynów spotykają się, aby zdecydować, który z analizowanych w publikacjach produktów zasługuje na prestiżową nagrodę EISA. Gremium to uznało, iż najlepszym uniwersalnym odtwarzaczem UHD Blu-ray jest OPPO UDP-203!
  © 2018 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl