Procedura gwarancyjna "DOOR TO DOOR"

Krok 1

Kontakt z serwisem

 

Skontaktuj się z naszym serwisem telefonicznie bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego. Nasi Serwisanci ustalą z Tobą, czy urządzenie jest rzeczywiście uszkodzone i należy je odesłać do serwisu czy też wystarczy zmienić sposób jego konfiguracji lub w inny sposób uda się zdalnie rozwiązać problem.

SERWIS I REKLAMACJE
tel. 71 351 91 97
pn. - pt. 8:30-16:30


Przed skontaktowaniem się z naszym serwisem zanotuj wymienione poniżej informacje:
 • model urządzenia
 • numer seryjny urządzenia
 • wersję oprogramowania urządzenia (jeżeli dotyczy)
  Aby sprawdzić aktualną wersję oprogramowania Twojego odtwarzacza:
  Wciśnij przycisk Setup na pilocie lub wybierz Setup w Home Menu,
  następnie przejdź do Device Setup>Firmware Information.
 • datę zakupu urządzenia
 • nazwę sprzedawcy, od którego kupiłeś urządzenie

Krok 2

Wypełnienie
"Zgłoszenia do serwisu"

 

Jeżeli po konsultacji z serwisem okaże się, że urządzenie wymaga naprawy serwisowej, wypełnij elektroniczny formularz "Zgłoszenie do serwisu", dostępny z menu z prawej strony lub pod przyciskiem poniżej:

 

Krok 3

Odbiór uszkodzonego urządzenia

 

Po otrzymaniu "Zgłoszenia do serwisu" skontaktujemy się mailowo na adres podany w formularzu. Prześlemy etykietę listu przewozowego UPS oraz pokwitowanie. Dokumenty te należy wydrukować i w dniu nadania etykietę wraz z paczką przekazać kurierowi, a pokwitowanie po podpisaniu przez kuriera zachować jako dowód nadania.
W osobnym mailu zostanie przesłane Zlecenie UPS na odbiór paczki z potwierdzeniem daty i godzin odbioru.

PAMIĘTAJ!!

Zapakuj dokładnie urządzenie i dołącz do niego Kartę Gwarancyjną oraz dowód zakupu. Urządzenia muszą być odpowiednio zabezpieczone do wysyłki przez oryginalne pianki wewnątrz opakowania oraz zapakowane w oryginalne pudełko, serwis OPPO nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe podczas transportu do i z serwisu w przypadku przysłania urządzenia w nie oryginalnym opakowaniu lub opakowanego niewłaściwie przez Zgłaszającego urządzenie do naprawy serwisowej (również w przypadku oryginalnego opakowania).RECENZJE / WIADOMOŚCI:


2018-02-20   |   OPPO UDP-205
W serwisie Enjoy the Music odtwarzacz wieloformatowy OPPO UDP-205 został zrecenzowany przez Leonarda Norwitza. "Naprawdę high-endowy odtwarzacz audio-video w cenie nieoderwanej od rzeczywistości" - czym flagowy model OPPO zasłużył sobie na te pochwały? Przeczytajcie nasz skrót recenzji, aby się przekonać.
2018-01-23   |   OPPO UDP-205
We wrześniowym numerze magazynu Audio-Video znajdziemy recenzję odtwarzacza OPPO UDP-205 autorstwa Filipa Kulpy i Michała Sommerfelda. Zobaczcie, czym flagowy wieloformatowy odtwarzacz OPPO zasłużył sobie na wyróżnienie „Wybór redakcji”.
  © 2018 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl