Recenzje / Wiadomości

kategoria: OPPO PM-3
2015-03-24

Wspaniałe OPPO PM-3

Marco Arment, redaktor znanego portalu technologicznego Marco.org przeprowadził mega-test słuchawek przenośnych o konstrukcji zamkniętej, mający wyłonić najlepsze spośród tego typu konstrukcji. Słuchawki OPPO PM-3 zostały wybrane przez Marco za jedne z 3 najlepszych spośród 22 par testowanych słuchawek.

Jakość dźwięku

Zrównoważone brzmienie, z bardzo dobrym basem i średnicą oraz zmiękczającymi przekaz wysokimi tonami. Średnie tony brzmią potężnie i potrafią okazjonalnie zakłuć, jednak przez większość czasu brzmią gładko uzyskując mocną prezentację średnicy idealną dla wielbicieli pełnych wokali oraz gitar, które są czymś niezwykłym w kategorii słuchawek przenośnych (i sprawiły mi sporą frajdę).

 

Wygoda

Pomimo umiarkowanej wagi świetna wygoda wynikająca z idealnego rozłożenia wagi oraz bardzo przyjemnych, grubych padów.

 

Wygląd i mobilność

Średniej wielkości, składana na płasko konstrukcja. Którą można schować do firmowego etui, dodatkowo świetnie wyglądają. Co niezwykłe, dostępny jest zarówno kabel ze sterowaniem do iPhone oraz urządzeń z Androidem. Dodatkowo do słuchawek dołączono dłuższy kabel pozbawiony sterowania.

 

 

Podsumowanie

Wygodne, stylowe, praktyczne oraz dobrze wyposażone w akcesoria słuchawki dla ludzi preferujących pełne brzmienie, z mocniejszym basem oraz łagodniejszymi niż w B&O H6 wysokimi tonami. PM-3 izolują hałas otoczenia lepiej od jakichkolwiek  słuchanych przeze mnie słuchawek, nie wypuszczając również dźwięków na zewnątrz, co jest przydatne, gdy przebywamy z kimś w jednym pomieszczeniu. Będąc pierwszymi słuchawkami planarnymi kwalifikującymi się do testu słuchawek przenośnych, OPPO są godnym uwagi osiągnięciem inżynierii.

 

kategorie:  © 2018 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl