OPPO HA-2

2016-10-24
Na portalu gavinsgadgets.com pojawił się artykuł, opisujący różnice między nową wersją wzmacniacza słuchawkowego OPPO HA-2SE, względem jego poprzednika, OPPO HA-2. Zachęcamy do zapoznania się z treścią tego wpisu.
2016-02-07
Magazyn SoundStage! HI-FI uznał przenośny wzmacniacz słuchawkowy / DAC OPPO HA-2 za najlepsze urządzenie 2015 roku w kategorii "przenośna elektronika" !
2015-09-04
OPPO HA-2 zdobył prestiżowa nagrodę EISA dla najlepszego produktu w kategorii USB DAC / wzm. słuchawkowy !
2015-06-11
W czerwcowym numerze magazynu AUDIO Video pojawił się test przenośnego zestawu słuchawkowego OPPO. Mobilny zestaw złożony z słuchawek planarnych OPPO PM-3 oraz wzmacniacza słuchawkowego HA-2 wyjątkowo spodobał się redakcji Audio Video i został oceniony na 5 gwiazdek.
2015-05-26
Na łamach popularnego serwisu AVForums pojawiła się ciekawa recenzja przenośnego wzmacniacza słuchawkowego OPPO. OPPO HA-2 otrzymało znaczek "best buy" (najlepszy zakup) AVForums. Ed Selley, który recenzował urządzenie stwierdził w podsumowaniu: „HA-2 jest wręcz miażdżąco dobry w stosunku do ceny którą kosztuje”
2015-05-14
Antoni Woźniak z HD-Opinie przetestował przenośny zestaw słuchawkowy OPPO składający się z wzmacniacza/dac HA-2 oraz zamkniętych słuchawek planarnych PM-3. Zestaw spodobał się recenzentowi tak mocno, że został wyróżniony znakiem „Wybór redakcji” HD-Opinie.
2015-03-23
Do redakcji serwisu PCLab.pl trafił nowy przenośny wzmacniacz słuchawkowy OPPO HA-2. Dawid „Violator” Grzyb, specjalista w testowaniu sprzętu audio i autor recenzji uznał HA-2 za produkt kompletny: „To jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza, słuchawkowa integra do telefonu, z jaką miałem styczność. A jednocześnie produkt kompletny, dopracowany, świetnie grający, a w tej swojej brzmieniowej świetności również w dużym stopniu uniwersalny.”
2015-03-13
Znany blog internetowy Gavin’s Gadgets zajmujący się tematyką nowoczesnych technologii wziął pod swoje skrzydła nowy przenośny wzmacniacz słuchawkowy OPPO HA-2. Według autora bloga: „OPPO HA-2 to produkt pod wieloma względami dopracowany do perfekcji.”
2015-03-13
W serwisie Digital Audio Review pojawiła się jedna z pierwszych na świecie recenzji przenośnego wzmacniacza słuchawkowego / DAC OPPO HA-2. John H. Darko, który testował wzmacniacz był pod wrażeniem jego wykonania, funkcjonalności oraz dźwięku. John uznał HA-2 za świetną alternatywę dla przenośnych odtwarzaczy muzycznych DAP.
2015-03-02
Właśnie jesteśmy po pierwszej dostawie wzmacniacza słuchawkowego wraz z przetwornikiem DAC - OPPO HA-2. Idealny partner dla przenośnych, mobilnych zestawów. Zaprojektowany do współpracy z telefonami iPhone oraz Android. Super szybkie ładowanie! No i oczywiście legendarna już jakość wykonania. Zgodnie ze standardami OPPO.


kategorie:  © 2018 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl