OPPO BDP-103EU

2013-11-14
Odtwarzacze OPPO zostały ponownie uznane za najlepsze urządzenia w swojej kategorii. Tym razem możliwości odtwarzaczy tej firmy docenili redaktorzy amerykańskiego forum AVS.
2013-08-19
Odtwarzacz OPPO BDP-103EU zdobywa kolejne wyróżnienia - tym razem nagrodę EISA 2013-2014. EISA to europejska organizacja zrzeszająca 50 magazynów poświęconych tematyce sprzętu elektronicznego i multimediów z 20 krajów. W czerwcu każdego roku redaktorzy naczelni wszystkich członkowskich magazynów spotykają się, aby zdecydować, który z analizowanych w publikacjach produktów zasługuje na prestiżową nagrodę EISA. Gremium to uznało, iż najlepszym uniwersalnym odtwarzaczem jest OPPO BDP-103EU!
2013-07-10
OPPO BDP-103 Produktem Roku 2012 zdaniem "Audioholików" z USA
„Wybierając kilkanaście najlepszych urządzeń roku 2012 nie było żadnego, które wywarło na nas piorunujące wrażenie. Takiego, po którym długo, długo nie pojawiło się nic ciekawego. Urządzenia, które wszystko zmieniło. Po chwili zastanowienia, jednak się ocknęliśmy – jest jedno urządzenie, niezwykle silny zawodnik, który robi swoje, najlepiej jak to tylko możliwe, nie robiąc hałasu dookoła próbując skupić na sobie uwagę innych. Wykonuje robotę, lepiej niż ktokolwiek inny – mowa o OPPO BDP-103. Uniwersalny odtwarzacz Blu-ray, który można polecić każdemu miłośnikowi audio i video. Są na świecie odtwarzacze, które w poszczególnych kategoriach radzą sobie lepiej za mniejsze lub większe pieniądze. Jednak OPPO jest tak solidnym zawodnikiem radzącym sobie na każdym polu, że jest niczym komandos Navy Seal czy żołnierz Marines. Tym samym oddajemy honor OPPO BDP-103 przyznając mu nagrodę Produkt Roku 2012." Audioholics


kategorie:  © 2018 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl