Recenzje / Wiadomości

kategoria: OPPO BDP-103EU
2012-11-22

OPPO BDP-103EU ze złotem! Recenzja Franka Doorhofa - właściciela htforum.nl

Pierwsze tygodnie obecności OPPO BDP-103EU na rynku i już przyniosły mu pierwsze wyróżnienie. "Gold status" przyznał sam właściciel renomowanego holenderskiego forum htforum.nl - Frank Doorhof. Nowy odtwarzacz Blu-ray OPPO BDP-103EU został doceniony między innymi za referencyjną jakość obrazu, audiofilski dźwięk, szeroki zakres funkcji sieciowych, ale przede wszystkim za bezkonkurencyjną ogólną jakość produktu. Tradycja OPPO jest kontynuowana przez ten model odtwarzacza uniwersalnego i można się spodziewać, że zdobędzie rynek, tak jak jego poprzednik. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem recenzji.

Odtwarzacz OPPO BDP-103EU dopiero co pojawił się na rynku, a już zdobył wyróżnienie. Frank Doorhof, właściciel  znanego w Holandii, renomowanego forum internetowego htforum.nl, przetestował nowy odtwarzacz Blu-ray OPPO i przyznał mu wyróżnienie "Gold status", które przynaje tylko najlepszemu sprzętowi kina domowego.

OPPO BDP-103EU

Szczególną uwagę Doorhofa zwróciła referencyjna jakość obrazu dostarczana przez odtwarzacz OPPO oraz audiofilski dźwięk, który zadowoli nawet najbardziej wymagające ucho. Ten holenderski recenzent kina domowego docenił także rozbudowane funkcje sieciowe odtwarzacza uniwersalnego OPPO BDP-103EU. Dzięki nim możliwe jest nie tylko odtwarzanie plików w sieci lokalnej przez protokoły SMB/CIFS, lecz także  korzystanie z serwisów internetowych takich jak YouTube czy Netflix. Doorhof potwierdził także łatwość obsługi, która wyróżnia odtwarzacz uniwersalny OPPO BDP-103EU. Intuicyjne sterowanie od zawsze było mocną stroną OPPO i nie inaczej jest to w nowej serii. Nikt nie powiedział przecież, że kino domowe musi być trudne w obsłudze!

Istotną zaletą odtwarzacza do kina domowego OPPO BDP-103EU, na jaką zwrócił uwagę holenderski ekspert, jest fakt, że ten uniwersalny odtwarzacz OPPO cechuje się tak wysoką jakością dźwięku i obrazu, że można śmiało zrezygnować z osobnego odtwarzacza płyt SACD i DVD-A. Doorhof podsumował BDP-103EU krótko -  uważa go za doskonały w relacji jakość do ceny odtwarzacz uniwersalny i po prostu się w nim zakochał. Bezapelacyjne złoto!

Strona produktu:

OPPO BDP-103EU

 

kategorie:  © 2018 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl