KOSZT I SPOSOBY DOSTAWY

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem:
- firmy kurierskiej DHL - czas dostawy maksymalnie 48 godzin roboczych.

Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 1 dzień roboczy (24 godziny robocze) liczone od momentu złożenia zamówienia. Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika, który jest podany powyżej.

W przypadku braku zamówionych Produktów w magazynie, Kupujący jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji Zamówienia niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 24 godzin. Klient w terminie dwóch (2) dni powinien ustosunkować się do informacji Sklepu Internetowego na temat przeszkód w realizacji jego zamówienia. Brak decyzji Klienta co do sposobu realizacji jego zamówienia, po upływie tego terminu, jest równoznaczny z odstąpieniem od realizacji zamówienia.

Kupujący może wybrać następujące sposoby odbioru zamówionych Produktów:

  • dostarczenie Produktów na adres kupującego podany podczas składania Zamówienia przez firmę kurierską,
  • odbiór osobisty.

Wybór sposobu dostarczenia przesyłki dokonywany jest przez Kupującego podczas składania Zamówienia.

Kupujący jest informowany o kosztach wysyłki podczas składania Zamówienia.

Koszty dostawy ponosi Kupujący.


Koszt dostawy uzależniony jest od wybranej formy płatności (gotówka, przelew) i wynosi odpowiednio:

Koszty dostawy kurierskiej

Przedpłata na konto 22 zł*
Zapłata kurierowi przy odbiorze (pobranie)       22 zł*
   

* - ceny brutto

Zapłata kurierowi przy odbiorze (pobranie) jest możliwa dla zamówień o wartości do 6.500 zł.

Towar dostarczany jest tylko na terenie Polski.

Przewidywany czas doręczeń przesyłek to następny dzień roboczy po nadaniu przesyłki. Maksymalny czas dostawy realizowanej za pośrednictwem firmy kurierskiej wynosi maksymalnie 48 godzin roboczych.

Po zleceniu każdej przesyłki wysyłamy powiadomienie e-mailem z numerem listu przewozowego, co umożliwia samodzielną kontrolę, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka. Należy pamiętać, że numer listu często jest widoczny w systemie przewoźnika dopiero w godzinach wieczornych.

RECENZJE / WIADOMOŚCI:


2017-08-18   |   OPPO UDP-205
Najnowsza generacja odtwarzaczy UltraHD Blu-ray marki OPPO, modele 203 i 205, nie posiada fabrycznie wbudowanych aplikacji służących do strumieniowania muzyki. Nie oznacza to jednak, że nie można ich słuchać.
2017-08-16   |   OPPO UDP-203
Odtwarzacz OPPO UDP-203 zdobywa kolejne wyróżnienie - tym razem nagrodę EISA 2017-2018. EISA to europejska organizacja zrzeszająca 50 magazynów poświęconych tematyce sprzętu elektronicznego i multimediów z 20 krajów. W czerwcu każdego roku redaktorzy naczelni wszystkich członkowskich magazynów spotykają się, aby zdecydować, który z analizowanych w publikacjach produktów zasługuje na prestiżową nagrodę EISA. Gremium to uznało, iż najlepszym uniwersalnym odtwarzaczem UHD Blu-ray jest OPPO UDP-203!
  © 2017 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl