Recenzje / Wiadomości

2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1 – planarna doskonałość
W Home Theater Forum, znanym forum internetowym o tematyce AV, pojawiła się bardzo pozytywna recenzja słuchawek OPPO PM-1. Dave Upton, który testował słuchawki, stwierdził w podsumowaniu: "…PM-1 pokonały niemal całą konkurencję. Jakość wykonania PM-1 napawa konkurencję wstydem, a prezentowany przez nie dźwięk, to wspaniały kompromis pomiędzy audiofilską, najwyższą jakością, a czystą muzykalnością.”
2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1 znakomicie ocenione przez AVFORUMS
Słuchawki planarne OPPO zostały przetestowane przez redakcję znanego portalu AVFORUMS zajmującego się tematyką AV. Fragmenty podsumowania recenzji: "Pierwsze słuchawki OPPO są zadziwiająco dobre." „Jeśli często słuchasz muzyki przez słuchawki, masz odpowiednią elektronikę, aby je napędzić oraz nie przeraża cię 4 cyfrowa kwota, OPPO muszą się pojawić na twojej liście zakupów.”
2014-07-03   |   OPPO PM-1
OPPO dało radę!
W magazynie Forbes ukazała się ciekawa recenzja słuchawek OPPO PM-1. Recenzent Geoffrey Morrison był zachwycony nowymi OPPO: "PM-1 to bez wątpienia fantastyczne słuchawki. Są wygodne i będą prawidłowo napędzone nawet z iPod-a czy komórki. Brzmią równie świetnie: niskie tony są pełne, bez przesadnego uwypuklania, scena dźwiękowa którą tworzą jest olbrzymia, a wysokie tony brzmią naturalnie, bez wyostrzeń. OPPO dało radę, za pierwszym podejściem.”
2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1 – słuchawki idealne
Słuchawki OPPO PM-1 trafiły do redakcji portalu AUDIOHOLICS. Tak testy nowych słuchawek planarnych OPPO podsumował recenzent Tom Andry: „Słuchawki planarne OPPO PM-1 zaskoczyły mnie w wielu aspektach. Oczekiwałem, że zagrają świetnie z muzyką wysokiej jakości i tak zagrały. Oczekiwałem, że zagrają czyściej i wyraźniej niż słuchawki z tradycyjnymi przetwornikami, tak się stało. To czego nie oczekiwałem, to ich fenomenalny bas, absolutnie nieskazitelna średnica oraz możliwość wysterowania przez prawie dowolne urządzenie."
2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1, kolejny etap w rozwoju technologii planarnej
Pojawiła się kolejna pozytywna recenzja słuchawek OPPO PM-1. Tym razem słuchawki wziął w swoje ręce Frank Iacone z portalu THE HIGH FIDELITY REPORT. Oto, co Frank pisze na temat PM-1: „ ... prawdopodobnie najlepiej zbudowane z obecnie dostępnych słuchawek planarnych.” „PM-1, to dla mnie król jakości wykonania oraz wygody, a dźwięk który oferują jest doskonały.” „Jest to nadzwyczajny produkt, który dostaje moją najwyższą rekomendację.”
2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1, nowy tytan na rynku słuchawek
Znany portal słuchawkowy Headfonics opublikował świetną recenzję nowych słuchawek OPPO. Oto jak podsumowano testy słuchawek: „Na rynku pojawił się nowy „tytan”, a „starzy bogowie” muszą złożyć mu hołd” „Moim skromnym zdaniem, PM-1 oferują jeden z najlepszych stosunków cena / jakość w świecie słuchawek. Świetna robota, OPPO!"
2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1 warte swojej ceny, według Gadgety news
Serwis Gadgety news zajmujący się testowaniem wszelkich elektronicznych nowinek, bardzo pochlebnie ocenił nowe słuchawki planarne OPPO PM-1. Oto, co recenzent pisał na temat dźwięku PM-1: „Średnie tony w PM-1 są bogate w szczegóły, pozostając jednocześnie gładkie, bez słyszalnych, wyostrzeń, śladów przesterowania, czy rezonansów. Niskie tony są bogate w detale, o zdecydowanym wypełnieniu, bez irytujących podbić, czy zmiękczenia, a wysokie tony brzmią bardzo gładko.” Tak podsumowano recenzję słuchawek: „Zaawansowane przetworniki wykonane w technologii planarnej i godna uwagi dbałość o szczegóły sprawiają, że PM-1 warte są swojej ceny.”
2014-07-01   |   OPPO HA-1
Zapraszamy do przeczytania jednej z pierwszych recenzji wzmacniacza słuchawkowego OPPO HA-1. Recenzja ukazała się na łamach portalu Home Theater and High Fidelity.
2014-06-26   |   OPPO PM-1
Takim mianem słuchawki OPPO PM-1 określił Tyll Hertsens, recenzent portalu www.innerfidelity.com. Zapraszamy do przeczytania fragmentów jednej z najciekawszych recenzji słuchawek OPPO PM-1.
2014-06-19   |   OPPO PM-1
„Z głową w chmurach” czyli test słuchawek PM-1 w Hi-Fi i muzyka
W czerwcowym (6/2014) numerze magazynu Hi-Fi i muzyka znajdujemy recenzję słuchawek PM-1 autorstwa Mariusza Zwolińskiego. Oto co pisze redaktor na temat PM-1: „PM-1 są świetne ! Słychać w nich dosłownie wszystko. Każde muśnięcie strun, szelest ubrań, nabranie powietrza przed rozpoczęciem śpiewania, a nawet odgłosy tła ze studia nagraniowego.”
A oto jak podsumował swoją przygodę ze słuchawkami : „każda recenzja sprzętu jest zbiorem subiektywnych wrażeń recenzenta. Dlatego subiektywnie uznaję OPPO PM-1 za jedne z najlepszych słuchawek na świecie i chyba najlepsze, jakich dotąd słuchałem. Obiektywnie zresztą też.”
Zapraszamy do zakupu numeru 6/2014 aby zapoznać się z pełnym tekstem. My tylko od siebie możemy dodać, że żałujemy że na czas testu redakcja nie dysponowała wzmacniaczem OPPO HA-1. Pozwala on w pełni rozwinąć skrzydła słuchawkom.
2014-06-18   |   OPPO PM-1
Tyll Hertsens, jeden z największych znawców i recenzentów słuchawek, opublikował na swoim popularnym portalu słuchawkowym www.innerfidelity.com jedną z najciekawszych i najbardziej szczegółowych recenzji słuchawek planarnych OPPO PM-1. Ta recenzja to istne kompendium wiedzy na temat nowych słuchawek. OPPO PM-1 wzbudziły zachwyt recenzenta i tym samym trafiły na prestiżową „Ścianę Sław” innerfidelity obejmującą najlepsze słuchawki.
2014-06-09   |   OPPO PM-1
Słuchawki planarne OPPO PM-1 zdobywają coraz wyższe uznanie wśród specjalistów. Tym razem słuchawki testował znany portal Secrets of Home Theather and High Fidelity.
2014-06-04   |   OPPO BDP-105D
Zapraszamy do przeczytania fragmentów recenzji odtwarzacza OPPO BDP-105D. Test autorstwa Pana Piotra Ryki pojawił się na stronie hifiphilosophy.
2014-06-02   |   OPPO PM-1
Jeden z najpopularniejszych serwisów testujących sprzęt AV: What HiFi opublikował bardzo pozytywną recenzję nowych referencyjnych słuchawek OPPO PM-1. Zapraszamy do przeczytania recenzji.
2014-05-28   |   OPPO PM-1
Przedstawiamy pierwsze wrażenia z użytkowania nowych referencyjnych słuchawek OPPO PM-1. Słuchawki testował nasz osłuchany specjalista - Jarek :)


kategorie:  © 2018 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl