Recenzje / Wiadomości

2014-07-12   |   OPPO HA-1
OPPO w Azji jest firmą doskonale znaną i rozpoznawalną. Firma aktywna jest zarówno na polu telefonii komórkowej jak i audio-video. Poniżej prezentujemy zdjęcia jednej z imprez promujących nowe produkty w ofercie – słuchawki OPPO PM-1 oraz wzmacniacz słuchawkowy OPPO HA-1.
2014-07-09   |  
Szanowni Państwo, produkty OPPO z grupy Audio (słuchawki, wzmacniacze słuchawkowe) są oferowane przez wyspecjalizowane punkty handlowe, dysponujące odpowiednią wiedzą oraz ekspozycją produktów. W salonach tych możecie Państwo w komfortowych warunkach umówić się na odsłuch słuchawek OPPO PM-1 oraz wzmacniacza słuchawkowego OPPO HA-1.
2014-07-07   |   OPPO PM-1
W brytyjskim magazynie hi-fi news pojawiła się recenzja nowych słuchawek planarnych OPPO PM-1. Słuchawki uzyskały w testach status "wybitny produkt". Zapraszamy do przeczytania.
2014-07-03   |   OPPO HA-1
HA-1 - kolejny zabójczo dobry produkt od OPPO
Harris Fogel z serwisu maceditionradio.com przetestował nowy wzmacniacz słuchawkowy OPPO HA-1. Oto podsumowanie jego wrażeń: „OPPO bez wątpienia stworzyło kolejny zabójczo dobry produkt.” „Jeden z najbardziej wszechstronnych sprzętów audio z jakich kiedykolwiek korzystałem” „Najtrudniejszym wyborem nie będzie decyzja, czy powinieneś kupić HA-1, ale jaki kolor wybrać. Mocno polecam.”
2014-07-03   |   OPPO PM-1
Zadziwiające OPPO PM-1
Słuchawki OPPO PM-1 trafiły w ręce portalu CNET zajmującego się testowaniem wszelkich ciekawych nowinek technicznych. Steve Guttenberg, który testował słuchawki był zadziwiony, jak dobre są nowe OPPO: "OPPO wkroczyło z PM-1 do najwyższej ligi i stworzyło światowej klasy, high-endowe słuchawki."
2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1 – jedyne w swoim rodzaju!
Francuski serwis HDFEVER przetestował nowe słuchawki planarne OPPO PM-1. Jacko (recenzent) ciekawie i wyczerpująco opisał wszelkie aspekty PM-1, a tak podsumował swoje wrażenia: „Wyraźnie stwierdzam, że OPPO PM-1 są najlepszym słuchawkami w swoim, a nawet wyższych przedziałach cenowych. Jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie, a ich muzykalność jest bardzo wysoka!” „Bez wahania przyznaje słuchawkom 5 gwiazdek w kategorii „audiofilskie doświadczenie” HDFEVER.”
2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1 – planarna doskonałość
W Home Theater Forum, znanym forum internetowym o tematyce AV, pojawiła się bardzo pozytywna recenzja słuchawek OPPO PM-1. Dave Upton, który testował słuchawki, stwierdził w podsumowaniu: "…PM-1 pokonały niemal całą konkurencję. Jakość wykonania PM-1 napawa konkurencję wstydem, a prezentowany przez nie dźwięk, to wspaniały kompromis pomiędzy audiofilską, najwyższą jakością, a czystą muzykalnością.”
2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1 znakomicie ocenione przez AVFORUMS
Słuchawki planarne OPPO zostały przetestowane przez redakcję znanego portalu AVFORUMS zajmującego się tematyką AV. Fragmenty podsumowania recenzji: "Pierwsze słuchawki OPPO są zadziwiająco dobre." „Jeśli często słuchasz muzyki przez słuchawki, masz odpowiednią elektronikę, aby je napędzić oraz nie przeraża cię 4 cyfrowa kwota, OPPO muszą się pojawić na twojej liście zakupów.”
2014-07-03   |   OPPO PM-1
OPPO dało radę!
W magazynie Forbes ukazała się ciekawa recenzja słuchawek OPPO PM-1. Recenzent Geoffrey Morrison był zachwycony nowymi OPPO: "PM-1 to bez wątpienia fantastyczne słuchawki. Są wygodne i będą prawidłowo napędzone nawet z iPod-a czy komórki. Brzmią równie świetnie: niskie tony są pełne, bez przesadnego uwypuklania, scena dźwiękowa którą tworzą jest olbrzymia, a wysokie tony brzmią naturalnie, bez wyostrzeń. OPPO dało radę, za pierwszym podejściem.”
2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1 – słuchawki idealne
Słuchawki OPPO PM-1 trafiły do redakcji portalu AUDIOHOLICS. Tak testy nowych słuchawek planarnych OPPO podsumował recenzent Tom Andry: „Słuchawki planarne OPPO PM-1 zaskoczyły mnie w wielu aspektach. Oczekiwałem, że zagrają świetnie z muzyką wysokiej jakości i tak zagrały. Oczekiwałem, że zagrają czyściej i wyraźniej niż słuchawki z tradycyjnymi przetwornikami, tak się stało. To czego nie oczekiwałem, to ich fenomenalny bas, absolutnie nieskazitelna średnica oraz możliwość wysterowania przez prawie dowolne urządzenie."
2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1, kolejny etap w rozwoju technologii planarnej
Pojawiła się kolejna pozytywna recenzja słuchawek OPPO PM-1. Tym razem słuchawki wziął w swoje ręce Frank Iacone z portalu THE HIGH FIDELITY REPORT. Oto, co Frank pisze na temat PM-1: „ ... prawdopodobnie najlepiej zbudowane z obecnie dostępnych słuchawek planarnych.” „PM-1, to dla mnie król jakości wykonania oraz wygody, a dźwięk który oferują jest doskonały.” „Jest to nadzwyczajny produkt, który dostaje moją najwyższą rekomendację.”
2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1, nowy tytan na rynku słuchawek
Znany portal słuchawkowy Headfonics opublikował świetną recenzję nowych słuchawek OPPO. Oto jak podsumowano testy słuchawek: „Na rynku pojawił się nowy „tytan”, a „starzy bogowie” muszą złożyć mu hołd” „Moim skromnym zdaniem, PM-1 oferują jeden z najlepszych stosunków cena / jakość w świecie słuchawek. Świetna robota, OPPO!"
2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1 warte swojej ceny, według Gadgety news
Serwis Gadgety news zajmujący się testowaniem wszelkich elektronicznych nowinek, bardzo pochlebnie ocenił nowe słuchawki planarne OPPO PM-1. Oto, co recenzent pisał na temat dźwięku PM-1: „Średnie tony w PM-1 są bogate w szczegóły, pozostając jednocześnie gładkie, bez słyszalnych, wyostrzeń, śladów przesterowania, czy rezonansów. Niskie tony są bogate w detale, o zdecydowanym wypełnieniu, bez irytujących podbić, czy zmiękczenia, a wysokie tony brzmią bardzo gładko.” Tak podsumowano recenzję słuchawek: „Zaawansowane przetworniki wykonane w technologii planarnej i godna uwagi dbałość o szczegóły sprawiają, że PM-1 warte są swojej ceny.”
2014-07-01   |   OPPO HA-1
Zapraszamy do przeczytania jednej z pierwszych recenzji wzmacniacza słuchawkowego OPPO HA-1. Recenzja ukazała się na łamach portalu Home Theater and High Fidelity.
2014-06-26   |   OPPO PM-1
Takim mianem słuchawki OPPO PM-1 określił Tyll Hertsens, recenzent portalu www.innerfidelity.com. Zapraszamy do przeczytania fragmentów jednej z najciekawszych recenzji słuchawek OPPO PM-1.


kategorie:  © 2017 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl