Recenzje / Wiadomości

2014-09-02   |   OPPO PM-1
Na łamach polskiego magazynu Hi-Fi i Muzyka ukazała się recenzja słuchawek planarnych OPPO PM-1. Autor recenzji, Pan Mariusz Zwoliński, stwierdził: „Uznaję OPPO PM-1 za jedne z najlepszych słuchawek na świecie i chyba najlepsze, jakich dotąd słuchałem.” Zapraszamy do przeczytania obszernych fragmentów recenzji.
2014-08-21   |   OPPO BDP-105D
OPPO BDP-105D otrzymał nagrodę "wybór redakcji 2014" magazynu Absolute Sound. "Jeśli jakikolwiek produkt zasługuje na uznanie go szwajcarskim scyzorykiem wśród odtwarzaczy cyfrowych mediów, to jest to BDP-105D." Zapraszamy do przeczytania fragmentów recenzji.
2014-08-21   |   OPPO HA-1
Tym razem zestawowi OPPO PM-1 wraz HA-1 przyjrzała się redakcja polskiego serwisu highfidelity. „Jakość wykonania i użyte materiały kojarzą się z klasa luksusową, więc w połączeniu z bardzo dobrym brzmieniem PM-1 skuszą wiele osób, dla których słuchawki konkurentów są po prostu zbyt wielkie/ciężkie i oferują zbyt „tradycyjny” wygląd. W tym ostatnim względzie OPPO są bowiem powiewem świeżości, na jaki rynek czekał. I skoro pierwszy produkt jest tak dobry strach nawet pomyśleć co czeka nas w przyszłości.” Zapraszamy do przeczytania obszernych fragmentów recenzji autorstwa Pana Marka Dyby.
2014-08-18   |  
OPPO stworzyło dodatkowy zestaw padów dla słuchawek planarnych OPPO PM-1 i będzie je bezpłatnie oferować, dla obecnych klientów, którzy zakupili słuchawki.
2014-08-18   |   OPPO PM-2
Firma OPPO Digital, znana z produkcji wielokrotnie nagradzanych high-endowych odtwarzaczy Blu-ray, a ostatnio również z powiększenia swojej oferty o sprzęt audio, wprowadza do oferty nowe słuchawki planarne, model OPPO PM-2.
2014-08-15   |   OPPO PM-1
Słuchawki zdobyły nagrodę EISA, dla najlepszego produktu w swojej kategorii. Oto uzasadnienie: "Zapewne są to pierwsze słuchawki firmy, która nie ma na tym rynku żadnej historii, lecz debiut jest absolutnie wyjątkowy. Otwarta, izodynamiczna konstrukcja, drobiazgowo zaprojektowana i wykonana, zawiera przetworniki planarne z siedmiowarstwowymi membranami i aluminiowymi przewodnikami po ich obydwu stronach; te przewodniki są ułożone w kształt spirali, co zapewnia najlepsze rozłożenie siły prowadzącej membranę. Zastosowany układ nie tylko zmniejsza masę, ale też znacznie zwiększa efektywność. Brzmienie wyróżnia się mocnym basem, a jednocześnie kulturą i zdolnością do odkrycia bogactwa najlepszych nagrań. PM-1 to najbardziej ekscytujące słuchawki, jakie pojawiły się w tym roku."
2014-07-30   |   OPPO HA-1
Zapraszamy do przeczytania fragmentów bardzo ciekawej i nietypowej recenzji wzmacniacza słuchawkowego OPPO HA-1. Recenzja autorstwa Pana Piotra Ryki pojawiła się na łamach strony hifiphilosophy.com.
2014-07-18   |   OPPO PM-1
Zapraszamy do przeczytania fragmentów oryginalnej i bardzo ciekawej recenzji słuchawek OPPO PM-1 autorstwa Pana Piotra Ryki. Recenzja pojawiła się na łamach strony hifiphilosophy.com.
2014-07-17   |   OPPO HA-1
Brytyjski magazyn hi-fi news testował nowy wzmacniacz słuchawkowy OPPO. HA-1 wybudził zachwyt redakcji i uzyskał status "wybitny produkt". Zapraszamy do przeczytania fragmentów recenzji.
2014-07-12   |   OPPO HA-1
OPPO w Azji jest firmą doskonale znaną i rozpoznawalną. Firma aktywna jest zarówno na polu telefonii komórkowej jak i audio-video. Poniżej prezentujemy zdjęcia jednej z imprez promujących nowe produkty w ofercie – słuchawki OPPO PM-1 oraz wzmacniacz słuchawkowy OPPO HA-1.
2014-07-09   |  
Szanowni Państwo, produkty OPPO z grupy Audio (słuchawki, wzmacniacze słuchawkowe) są oferowane przez wyspecjalizowane punkty handlowe, dysponujące odpowiednią wiedzą oraz ekspozycją produktów. W salonach tych możecie Państwo w komfortowych warunkach umówić się na odsłuch słuchawek OPPO PM-1 oraz wzmacniacza słuchawkowego OPPO HA-1.
2014-07-07   |   OPPO PM-1
W brytyjskim magazynie hi-fi news pojawiła się recenzja nowych słuchawek planarnych OPPO PM-1. Słuchawki uzyskały w testach status "wybitny produkt". Zapraszamy do przeczytania.
2014-07-03   |   OPPO HA-1
HA-1 - kolejny zabójczo dobry produkt od OPPO
Harris Fogel z serwisu maceditionradio.com przetestował nowy wzmacniacz słuchawkowy OPPO HA-1. Oto podsumowanie jego wrażeń: „OPPO bez wątpienia stworzyło kolejny zabójczo dobry produkt.” „Jeden z najbardziej wszechstronnych sprzętów audio z jakich kiedykolwiek korzystałem” „Najtrudniejszym wyborem nie będzie decyzja, czy powinieneś kupić HA-1, ale jaki kolor wybrać. Mocno polecam.”
2014-07-03   |   OPPO PM-1
Zadziwiające OPPO PM-1
Słuchawki OPPO PM-1 trafiły w ręce portalu CNET zajmującego się testowaniem wszelkich ciekawych nowinek technicznych. Steve Guttenberg, który testował słuchawki był zadziwiony, jak dobre są nowe OPPO: "OPPO wkroczyło z PM-1 do najwyższej ligi i stworzyło światowej klasy, high-endowe słuchawki."
2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1 – jedyne w swoim rodzaju!
Francuski serwis HDFEVER przetestował nowe słuchawki planarne OPPO PM-1. Jacko (recenzent) ciekawie i wyczerpująco opisał wszelkie aspekty PM-1, a tak podsumował swoje wrażenia: „Wyraźnie stwierdzam, że OPPO PM-1 są najlepszym słuchawkami w swoim, a nawet wyższych przedziałach cenowych. Jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie, a ich muzykalność jest bardzo wysoka!” „Bez wahania przyznaje słuchawkom 5 gwiazdek w kategorii „audiofilskie doświadczenie” HDFEVER.”


kategorie:  © 2018 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl