Recenzje / Wiadomości

2015-04-27   |   OPPO PM-3
Jeden z użytkowników Head-Fi opublikował na łamach forum ciekawy test nowych słuchawek planarnych OPPO PM-3. Forumowicz money4me247 w podsumowaniu testu rekomenduje PM-3 słowami: „Najwyższa rekomendacja dla wszystkich szukających zamkniętych, przenośnych słuchawek z wyśmienitą jakością dźwięku oraz wyrównanym, naturalnym charakterem!!!”
2015-04-26   |   OPPO PM-3
Pan Piotr Ryka testując produkty OPPO na łamach serwisu HiFi Philosophy za każdym razem był pozytywnie zaskoczony poziomem który reprezentują. Nowy przenośny zestaw słuchawkowy OPPO HA-2 + PM-3 nie jest wyjątkiem od tej reguły…
2015-04-22   |   OPPO PM-3
Zapraszamy do zapoznania się z recenzją przenośnego zestawu OPPO HA-2 + OPPO PM-3 autorstwa Lauren Dragan opublikowana na łamach serwisu Sound & Vision. „Mówiąc wprost, OPPO PM-3 są najlepszymi słuchawkami zamkniętymi, jakie testowałam.”
2015-04-14   |   OPPO PM-2
Pan Ludwik Hegel ze Stereo i Kolorowo przetestował firmowy zestaw OPPO. Połączenie OPPO HA-1 + OPPO PM-2 wyjątkowo przypadło do gustu autorowi recenzji: „Zestaw wzmacniacz/DAC Oppo HA-1 oraz słuchawki Oppo PM-2 od samego początku odsłuchów udowadniał, że jest poważnym i dojrzałym systemem, który trudno nie nazwać nie inaczej jak KOMPLETNYM.” „Stuprocentowa i bezwarunkowa rekomendacja!”
2015-04-14   |   OPPO PM-2
OPPO PM-2 ponownie pojawiły się w HiFi PHILOSOPHY, tym razem w teście wzmacniacza Trilogy 931 znalazła się obszerna część poświęcona współpracy ze słuchawkami OPPO.
2015-04-08   |   OPPO PM-3
Stephen Hornbrook, recenzent serwisu Reference Home Theater przetestował nowe, przenośne słuchawki planarne OPPO PM-3. Słuchawki OPPO wyjątkowo spodobały się autorowi recenzji: „Zadziwiająco wysoka jakość dźwięku. Najlepsze słuchawki zamknięte jakich słuchaliśmy. Wystarczająco skuteczne, aby używać ich ze smartfonem, ale sporo zyskują przy lepszej amplifikacji”
2015-04-08   |   OPPO BDP-105D
Serwis HD Opinie zajmujący się tematyką nowoczesnych technologii przetestował odtwarzacz Blu-ray OPPO BDP-105D. Antoni Woźniak, autor recenzji przyznał odtwarzaczowi OPPO tytuł "DEAD END", najwyższe odznaczenie przyznawane przez HD Opinie: "Oppo BDP-105D otrzymuje od nas znaczek „Dead End”. Otrzymuje, bo taki właśnie jest, docelowy, ostatni, taki na miejscu. Koniec drogi. Koniec poszukiwań. Macie idealne źródło audio-wideo z genialną funkcjonalnością. Coś, co może stanowić fundament niejednego systemu."
2015-03-24   |   OPPO HA-1
Do redakcji innerfidelity, jednego z najbardziej znanych serwisów słuchawkowych na świecie trafił wzmacniacz słuchawkowy / DAC OPPO HA-1. Autor recenzji uznał HA-1 za urządzenie referencyjne, a wzmacniacz OPPO został w redakcji na stałe, jako punkt odniesienia.
2015-03-24   |   OPPO PM-3
Marco Arment, redaktor znanego portalu technologicznego Marco.org przeprowadził mega-test słuchawek przenośnych o konstrukcji zamkniętej, mający wyłonić najlepsze spośród tego typu konstrukcji. Słuchawki OPPO PM-3 zostały wybrane przez Marco za jedne z 3 najlepszych spośród 22 par testowanych słuchawek.
2015-03-23   |   OPPO HA-2
Do redakcji serwisu PCLab.pl trafił nowy przenośny wzmacniacz słuchawkowy OPPO HA-2. Dawid „Violator” Grzyb, specjalista w testowaniu sprzętu audio i autor recenzji uznał HA-2 za produkt kompletny: „To jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza, słuchawkowa integra do telefonu, z jaką miałem styczność. A jednocześnie produkt kompletny, dopracowany, świetnie grający, a w tej swojej brzmieniowej świetności również w dużym stopniu uniwersalny.”
2015-03-13   |   OPPO HA-2
Znany blog internetowy Gavin’s Gadgets zajmujący się tematyką nowoczesnych technologii wziął pod swoje skrzydła nowy przenośny wzmacniacz słuchawkowy OPPO HA-2. Według autora bloga: „OPPO HA-2 to produkt pod wieloma względami dopracowany do perfekcji.”
2015-03-13   |   OPPO HA-2
W serwisie Digital Audio Review pojawiła się jedna z pierwszych na świecie recenzji przenośnego wzmacniacza słuchawkowego / DAC OPPO HA-2. John H. Darko, który testował wzmacniacz był pod wrażeniem jego wykonania, funkcjonalności oraz dźwięku. John uznał HA-2 za świetną alternatywę dla przenośnych odtwarzaczy muzycznych DAP.
2015-03-10   |   OPPO PM-2
W HiFi PHILOSOPHY, znanym polskim serwisie o tematyce hifi pojawił się test słuchawek planarnych OPPO PM-2. Pan Piotr Ryka, autor recenzji nie ukrywa, że nowe słuchawki OPPO przypadły mu do gustu: "Kapitalna reprodukcja słabych nagrań" "Okazało się, że przechwałki ludzi od OPPO wcale nie są czczą pogróżką. Te słuchawki naprawdę potrafią rzeczy gdzie indziej niemożliwe."
2015-03-10   |   OPPO HA-1
OPPO HA-1 został uznany za najlepszy produkt w kategorii wzmacniacz słuchawkowy w plebiscycie na najlepsze urządzenia 2014/2015 organizowanym przez magazyn AUDIO Video.
2015-03-08   |  
Zapraszamy do odwiedzin naszej strony poświęconej produktom OPPO na Facebooku. Znajdziecie ciekawostki, nowości a także niespodzianki związane z OPPO. Informacje, których nie zobaczycie na stronie www. Odwiedź i przekonaj się sam. A najlepiej jakbyś nas polubił / polubiła . Wystartowaliśmy z początkiem marca!


kategorie:  © 2018 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl