Recenzje / Wiadomości

2012-02-10   |   OPPO BDP-95EU
OPPO BDP-95 wybrany "Produktem roku 2011" przez portal Audioholics!
Model BDP-95 kolejny raz wyprzedza całą stawkę w wyścigu po tytuł najlepszego produktu roku 2011. Tym razem amerykański portal Audioholics wskazuje kto jest numerem jeden w segmencie odtwarzaczy Blu-ray.

"Jest powód dla którego OPPO jest na fali w branży AV. Firma OPPO wyprodukowała jeden z najlepszych odtwarzaczy Blu-ray. Mowa tu oczywiście o modelu OPPO BDP-95. Model ten jest warty zakupu bez względu na swoją cenę. BDP-95 może odtwarzać wszystkie popularne formaty audio-video, a jednocześnie wspiera Picassę oraz YouTube. Audiofile docenią w nim zapewne analogowe wyjścia stereo RCA oraz XLR. Jeżeli szukasz nowoczesnego odtwarzacza wieloformatowego, to zdecydowanie polecamy OPPO BDP-95."


Bez wahania przyznajemy dziewięćdziesiątce-piątce tytuł „Produkt roku 2011”. Redakcja Audioholics
2012-01-31   |  
Najnowsza wersja oprogramowania do odtwarzaczy OPPO (w wersji BETA)uniemożliwi odtwarzanie plików ISO z dysków twardych, która była wprowadzona nieoficjalnie i do celów testowych. Pod wpływem próśb ze strony studiów filmowych w tej, jak i następnych aktualizacjach oprogramowania, funkcja ta zostanie usunięta. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że odtwarzacze OPPO nie dają możliwości wgrania poprzedniej wersji oprogramowania.
2012-01-24   |   OPPO BDP-95EU
Po raz kolejny OPPO BDP-95 udowodniło kto jest numerem jeden wśród odtwarzaczy BD. Tym razem portal Bestcovery po przeprowadzonym teście przyznaje najwyższe wyróżnienie dla BDP-95. Z pewnością jest to kolejny argument przekładający się na olbrzymią popularność tego odtwarzacza w Stanach Zjednoczonych oraz Europie.
2012-01-24   |   OPPO BDP-95EU
Model BDP-95 produktem roku według Home Theater Review!
"Mówiąc o dominacji w segmencie odtwarzaczy Blu-ray nie sposób pominąć OPPO. Dwa odtwarzacze Blu-ray firmy OPPO praktycznie zdominowały resztę urządzeń w swojej klasie, stając się „najlepszym wyborem”. Potrafią odtworzyć 3D, blu-ray, DVD-Audio, SACD i więcej formatów." Home Theater Review
OPPO BDP-95 zostało wybrane przez redakcję nie tylko najlepszym "Odtwarzaczem Blu-ray roku 2011", ale również "Najlepszym Produktem Roku 2011".
2012-01-24   |   OPPO BDP-93EU
Portal About.com opublikował listę najlepszych produktów przeznaczonych do instalacji kina domowego. Na liście nie mogło zabraknąć produktów OPPO. Model BDP-93 został ogłoszony najlepszym odtwarzaczem Blu-ray roku 2011. Odtwarzacz OPPO BDP-93 trafił na szczyt listy dzięki swoim bardzo szerokim możliwościom, kompatybilności z wieloma formatami oraz dużej ilości wyjść sygnałowych. Jakby tego było mało, odtwarzacz posiada zaawansowane funkcje sieciowe, kompatybilność ze standardem DLNA oraz świetne skalowanie płyt DVD do wysokich rozdzielczości.
2012-01-09   |  
Chcesz wygrać topowy odtwarzacz Blu-ray? OPPO BDP-93EU może być Twój! Wystarczy, że oddasz swój głos w plebiscycie prowadzonym przez miesięcznik Audio-Video. Każdy, kto zagłosuje na OPPO BDP-95EU, weźmie automatycznie udział w losowaniu nagród, wśród których znajduje się między innymi popularna „dziewięćdziesiątka-trójka”.


kategorie:  © 2017 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl