Recenzje / Wiadomości

2013-01-15   |   OPPO BDP-103EU
Popularny portal branżowy AV Forums przetestował odtwarzacz Blu-ray OPPO BDP-103EU. Recenzja, której autorem jest Steve Withers nie pozostawia wąpliwości: OPPO BDP-103 to najlepszy odtwarzacz wieloformatowy w swojej klasie. Jak pisze autor: jeśli szukacie bezkompromisowego odtwarzacza wieloformatowego, wtedy BDP-103EU powinno być waszym priorytetem.
2013-01-14   |   OPPO BDP-105EU
Wieloformatowy odtwarzacz Blu-ray OPPO BDP-105EU został wyróżniony przez opiniotwórczy magazyn branżowy "Home Cinema Choice". Autor recenzji, Richard Stevenson tak tłumaczy ten wybór: 'W działaniu, nowe OPPO nokautuje. Nowy chipset wideo Qdeo oferuje olśniewającą jakość obrazu, zarówno w 2D jak i w 3D, oraz upscaluje każde wejście do rozdzielczości 4K. Gama kolorów jest bogata i bardzo naturalna, kontrast jest bajeczny, ze wspaniałymi detalami. Jeśli są jakieś odtwarzacze Blu-ray z lepszą jakością obrazu, to najwyraźniej jeszcze ich nie testowałem.'
2013-01-10   |  
Pojawiła się nowa wersja oprogramowania dla odtwarzaczy BDP-105EU/103EU. Poprawia ona działanie urządzenia i uaktualnia je. Zwiększa też kompatybilność z najnowszymi wydaniami Blu-ray i formatami plików. Zalecamy jak najszybciej zaktualizować odtwarzacz OPPO do najnowszej wersji.
2013-01-08   |   OPPO BDP-105EU
OPPO BDP-105EU to wieloformatowy odtwarzacz z najwyżej półki. Zdobywca takich nagród jak chociażby Hi-Fi News Outstanding Product czy HDFever Best Choice teraz do swojej kolekcji dokłada kolejne odznaczenie - Produkt Roku 2012! Według portalu hometheaterhifi.com OPPO BDP-105 to nie tylko najlepszy odtwarzacz Blu-ray na rynku, ale wręcz najlepszy produkt 2012 roku.
2013-01-08   |   OPPO BDP-105EU
Polski miesięcznik Hi-Fi 'High Fidelity' jako pierwszy zrecenzował nowy wieloformatowy odtwarzacz OPPO. Jak pisze autor testu Wojciech Pacuła, OPPO BDP-105EU to pierwszorzędny odtwarzacz. Ten produkt klasy high-end świetnie radzi sobie nie tylko z formatem CD, SACD, DVD, DVD-A i BD, lecz także DVD i DVD-R z plikami audio. Jednak najwiekszą zaletą OPPO BDP-105 jest to jak radzi sobie z dźwiękiem. Według autora nie ustępuje on pod tym względem nawet wysokiej klasy odtwarzaczom dedykowanym, a pamiętajmy, że OPPO to nie tylko dźwięk, ale też świetny obraz, streaming audio/video, oraz domowy serwer multimediów.
2013-01-04   |   OPPO BDP-105EU
Wpływowy magazyn audio-video 'Hi-Fi News' stwierdza: OPPO BDP-105EU to nie tylko Blu-ray, ale najlepszy odtwarzacz sieciowy jaki mieliśmy okazję testować. To już nie tylko odtwarzacz Blu-ray, ale multimedialny serwer, odtwarzacz CD, przedwzmacniacz, wzmacniacz słuchawkowy, przetwornik audio-wideo i USB DAC - wszystko w jednym. Jednak nie jest to również jedynie wielozadaniowy odtwarzacz, o jego sile stanowi również fenomenalna jakość audio oraz wideo.


kategorie:  © 2018 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl