Recenzje / Wiadomości

2014-08-18   |   OPPO PM-2
Firma OPPO Digital, znana z produkcji wielokrotnie nagradzanych high-endowych odtwarzaczy Blu-ray, a ostatnio również z powiększenia swojej oferty o sprzęt audio, wprowadza do oferty nowe słuchawki planarne, model OPPO PM-2.
2014-08-15   |   OPPO PM-1
Słuchawki zdobyły nagrodę EISA, dla najlepszego produktu w swojej kategorii. Oto uzasadnienie: "Zapewne są to pierwsze słuchawki firmy, która nie ma na tym rynku żadnej historii, lecz debiut jest absolutnie wyjątkowy. Otwarta, izodynamiczna konstrukcja, drobiazgowo zaprojektowana i wykonana, zawiera przetworniki planarne z siedmiowarstwowymi membranami i aluminiowymi przewodnikami po ich obydwu stronach; te przewodniki są ułożone w kształt spirali, co zapewnia najlepsze rozłożenie siły prowadzącej membranę. Zastosowany układ nie tylko zmniejsza masę, ale też znacznie zwiększa efektywność. Brzmienie wyróżnia się mocnym basem, a jednocześnie kulturą i zdolnością do odkrycia bogactwa najlepszych nagrań. PM-1 to najbardziej ekscytujące słuchawki, jakie pojawiły się w tym roku."
2014-07-30   |   OPPO HA-1
Zapraszamy do przeczytania fragmentów bardzo ciekawej i nietypowej recenzji wzmacniacza słuchawkowego OPPO HA-1. Recenzja autorstwa Pana Piotra Ryki pojawiła się na łamach strony hifiphilosophy.com.
2014-07-18   |   OPPO PM-1
Zapraszamy do przeczytania fragmentów oryginalnej i bardzo ciekawej recenzji słuchawek OPPO PM-1 autorstwa Pana Piotra Ryki. Recenzja pojawiła się na łamach strony hifiphilosophy.com.
2014-07-17   |   OPPO HA-1
Brytyjski magazyn hi-fi news testował nowy wzmacniacz słuchawkowy OPPO. HA-1 wybudził zachwyt redakcji i uzyskał status "wybitny produkt". Zapraszamy do przeczytania fragmentów recenzji.
2014-07-12   |   OPPO HA-1
OPPO w Azji jest firmą doskonale znaną i rozpoznawalną. Firma aktywna jest zarówno na polu telefonii komórkowej jak i audio-video. Poniżej prezentujemy zdjęcia jednej z imprez promujących nowe produkty w ofercie – słuchawki OPPO PM-1 oraz wzmacniacz słuchawkowy OPPO HA-1.
2014-07-09   |  
Szanowni Państwo, produkty OPPO z grupy Audio (słuchawki, wzmacniacze słuchawkowe) są oferowane przez wyspecjalizowane punkty handlowe, dysponujące odpowiednią wiedzą oraz ekspozycją produktów. W salonach tych możecie Państwo w komfortowych warunkach umówić się na odsłuch słuchawek OPPO PM-1 oraz wzmacniacza słuchawkowego OPPO HA-1.
2014-07-07   |   OPPO PM-1
W brytyjskim magazynie hi-fi news pojawiła się recenzja nowych słuchawek planarnych OPPO PM-1. Słuchawki uzyskały w testach status "wybitny produkt". Zapraszamy do przeczytania.
2014-07-03   |   OPPO HA-1
HA-1 - kolejny zabójczo dobry produkt od OPPO
Harris Fogel z serwisu maceditionradio.com przetestował nowy wzmacniacz słuchawkowy OPPO HA-1. Oto podsumowanie jego wrażeń: „OPPO bez wątpienia stworzyło kolejny zabójczo dobry produkt.” „Jeden z najbardziej wszechstronnych sprzętów audio z jakich kiedykolwiek korzystałem” „Najtrudniejszym wyborem nie będzie decyzja, czy powinieneś kupić HA-1, ale jaki kolor wybrać. Mocno polecam.”
2014-07-03   |   OPPO PM-1
Zadziwiające OPPO PM-1
Słuchawki OPPO PM-1 trafiły w ręce portalu CNET zajmującego się testowaniem wszelkich ciekawych nowinek technicznych. Steve Guttenberg, który testował słuchawki był zadziwiony, jak dobre są nowe OPPO: "OPPO wkroczyło z PM-1 do najwyższej ligi i stworzyło światowej klasy, high-endowe słuchawki."
2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1 – jedyne w swoim rodzaju!
Francuski serwis HDFEVER przetestował nowe słuchawki planarne OPPO PM-1. Jacko (recenzent) ciekawie i wyczerpująco opisał wszelkie aspekty PM-1, a tak podsumował swoje wrażenia: „Wyraźnie stwierdzam, że OPPO PM-1 są najlepszym słuchawkami w swoim, a nawet wyższych przedziałach cenowych. Jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie, a ich muzykalność jest bardzo wysoka!” „Bez wahania przyznaje słuchawkom 5 gwiazdek w kategorii „audiofilskie doświadczenie” HDFEVER.”
2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1 – planarna doskonałość
W Home Theater Forum, znanym forum internetowym o tematyce AV, pojawiła się bardzo pozytywna recenzja słuchawek OPPO PM-1. Dave Upton, który testował słuchawki, stwierdził w podsumowaniu: "…PM-1 pokonały niemal całą konkurencję. Jakość wykonania PM-1 napawa konkurencję wstydem, a prezentowany przez nie dźwięk, to wspaniały kompromis pomiędzy audiofilską, najwyższą jakością, a czystą muzykalnością.”
2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1 znakomicie ocenione przez AVFORUMS
Słuchawki planarne OPPO zostały przetestowane przez redakcję znanego portalu AVFORUMS zajmującego się tematyką AV. Fragmenty podsumowania recenzji: "Pierwsze słuchawki OPPO są zadziwiająco dobre." „Jeśli często słuchasz muzyki przez słuchawki, masz odpowiednią elektronikę, aby je napędzić oraz nie przeraża cię 4 cyfrowa kwota, OPPO muszą się pojawić na twojej liście zakupów.”
2014-07-03   |   OPPO PM-1
OPPO dało radę!
W magazynie Forbes ukazała się ciekawa recenzja słuchawek OPPO PM-1. Recenzent Geoffrey Morrison był zachwycony nowymi OPPO: "PM-1 to bez wątpienia fantastyczne słuchawki. Są wygodne i będą prawidłowo napędzone nawet z iPod-a czy komórki. Brzmią równie świetnie: niskie tony są pełne, bez przesadnego uwypuklania, scena dźwiękowa którą tworzą jest olbrzymia, a wysokie tony brzmią naturalnie, bez wyostrzeń. OPPO dało radę, za pierwszym podejściem.”
2014-07-03   |   OPPO PM-1
PM-1 – słuchawki idealne
Słuchawki OPPO PM-1 trafiły do redakcji portalu AUDIOHOLICS. Tak testy nowych słuchawek planarnych OPPO podsumował recenzent Tom Andry: „Słuchawki planarne OPPO PM-1 zaskoczyły mnie w wielu aspektach. Oczekiwałem, że zagrają świetnie z muzyką wysokiej jakości i tak zagrały. Oczekiwałem, że zagrają czyściej i wyraźniej niż słuchawki z tradycyjnymi przetwornikami, tak się stało. To czego nie oczekiwałem, to ich fenomenalny bas, absolutnie nieskazitelna średnica oraz możliwość wysterowania przez prawie dowolne urządzenie."


kategorie:  © 2018 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl