Recenzje / Wiadomości

2014-10-29   |  
Z radością informujemy, że ukazała się właśnie nowa oficjalna wersja oprogramowania dla odtwarzaczy Blu-ray OPPO z polską wersją językową. Wersja oficjalna zawiera wszystkie usprawnienia zawarte w wersji testowej BDP10X-77-0827B oraz umożliwia aktualizację przez Internet bezpośrednio z poziomu odtwarzacza .
2014-10-07   |  
OPPO pojawi się na tegorocznych targach AudioShow! Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem z bliska, poznaniem funkcjonalności oraz odsłuchem nowych produktów OPPO, serdecznie zapraszamy do pokoju 425 w Hotelu Sobieski na Placu Artura Zawiszy w Warszawie w dniach 8-9 Listopada 2014.
2014-10-02   |  
Aplikacja OPPO MediaControl 3.0.0 zamieni twoje urządzenie mobilne (iPad, iPhone, urządzenia z systemem Android) w pilota zapewniającego pełną kontrolę nad odtwarzaczami Blu-ray OPPO. Aplikacja daje możliwość przeglądania zasobów multimedialnych, sterowania odtwarzaniem mediów, a nawet pozwala włączyć i wyłączać odtwarzacz.
2014-09-15   |  
Z radością informujemy, że ukazała się właśnie wersja BETA oprogramowania dla odtwarzaczy OPPO z polską wersją językową. Na język polski zostało przetłumaczone prawie 3 000 zwrotów i wyrazów pojawiających się na ekranie OPPO. Wersja oficjalna, która umożliwi aktualizację przez Internet bezpośrednio z poziomu odtwarzacza powinna pojawić się na przestrzeni najbliższych dni/tygodni.
2014-09-08   |   OPPO HA-1
Na HOME THEATHER SHACK, znanym forum internetowym o tematyce AV pojawiła się ciekawa recenzja systemu audio składającego się z słuchawek OPPO PM-1 oraz wzmacniacza słuchawkowego OPPO HA-1. Zapraszamy do przeczytania obszernych fragmentów recenzji.
2014-09-03   |   OPPO HA-1
Znany portal technologiczny CNET przetestował nowy wzmacniacz słuchawkowy OPPO HA-1. Autor recenzji Steve Guttenberg był zachwycony brzmieniem HA-1: „HA-1 z moimi słuchawkami Abyss AB-1266 zapewniły najlepszy dźwięk jaki kiedykolwiek słyszałem.” Zapraszamy do przeczytania fragmentów recenzji.
2014-09-02   |   OPPO PM-1
Na łamach polskiego magazynu Hi-Fi i Muzyka ukazała się recenzja słuchawek planarnych OPPO PM-1. Autor recenzji, Pan Mariusz Zwoliński, stwierdził: „Uznaję OPPO PM-1 za jedne z najlepszych słuchawek na świecie i chyba najlepsze, jakich dotąd słuchałem.” Zapraszamy do przeczytania obszernych fragmentów recenzji.
2014-08-21   |   OPPO BDP-105D
OPPO BDP-105D otrzymał nagrodę "wybór redakcji 2014" magazynu Absolute Sound. "Jeśli jakikolwiek produkt zasługuje na uznanie go szwajcarskim scyzorykiem wśród odtwarzaczy cyfrowych mediów, to jest to BDP-105D." Zapraszamy do przeczytania fragmentów recenzji.
2014-08-21   |   OPPO HA-1
Tym razem zestawowi OPPO PM-1 wraz HA-1 przyjrzała się redakcja polskiego serwisu highfidelity. „Jakość wykonania i użyte materiały kojarzą się z klasa luksusową, więc w połączeniu z bardzo dobrym brzmieniem PM-1 skuszą wiele osób, dla których słuchawki konkurentów są po prostu zbyt wielkie/ciężkie i oferują zbyt „tradycyjny” wygląd. W tym ostatnim względzie OPPO są bowiem powiewem świeżości, na jaki rynek czekał. I skoro pierwszy produkt jest tak dobry strach nawet pomyśleć co czeka nas w przyszłości.” Zapraszamy do przeczytania obszernych fragmentów recenzji autorstwa Pana Marka Dyby.
2014-08-18   |  
OPPO stworzyło dodatkowy zestaw padów dla słuchawek planarnych OPPO PM-1 i będzie je bezpłatnie oferować, dla obecnych klientów, którzy zakupili słuchawki.
2014-08-18   |   OPPO PM-2
Firma OPPO Digital, znana z produkcji wielokrotnie nagradzanych high-endowych odtwarzaczy Blu-ray, a ostatnio również z powiększenia swojej oferty o sprzęt audio, wprowadza do oferty nowe słuchawki planarne, model OPPO PM-2.
2014-08-15   |   OPPO PM-1
Słuchawki zdobyły nagrodę EISA, dla najlepszego produktu w swojej kategorii. Oto uzasadnienie: "Zapewne są to pierwsze słuchawki firmy, która nie ma na tym rynku żadnej historii, lecz debiut jest absolutnie wyjątkowy. Otwarta, izodynamiczna konstrukcja, drobiazgowo zaprojektowana i wykonana, zawiera przetworniki planarne z siedmiowarstwowymi membranami i aluminiowymi przewodnikami po ich obydwu stronach; te przewodniki są ułożone w kształt spirali, co zapewnia najlepsze rozłożenie siły prowadzącej membranę. Zastosowany układ nie tylko zmniejsza masę, ale też znacznie zwiększa efektywność. Brzmienie wyróżnia się mocnym basem, a jednocześnie kulturą i zdolnością do odkrycia bogactwa najlepszych nagrań. PM-1 to najbardziej ekscytujące słuchawki, jakie pojawiły się w tym roku."
2014-07-30   |   OPPO HA-1
Zapraszamy do przeczytania fragmentów bardzo ciekawej i nietypowej recenzji wzmacniacza słuchawkowego OPPO HA-1. Recenzja autorstwa Pana Piotra Ryki pojawiła się na łamach strony hifiphilosophy.com.
2014-07-18   |   OPPO PM-1
Zapraszamy do przeczytania fragmentów oryginalnej i bardzo ciekawej recenzji słuchawek OPPO PM-1 autorstwa Pana Piotra Ryki. Recenzja pojawiła się na łamach strony hifiphilosophy.com.
2014-07-17   |   OPPO HA-1
Brytyjski magazyn hi-fi news testował nowy wzmacniacz słuchawkowy OPPO. HA-1 wybudził zachwyt redakcji i uzyskał status "wybitny produkt". Zapraszamy do przeczytania fragmentów recenzji.


kategorie:  © 2017 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl