Recenzje / Wiadomości

2015-06-11   |   OPPO HA-2
W czerwcowym numerze magazynu AUDIO Video pojawił się test przenośnego zestawu słuchawkowego OPPO. Mobilny zestaw złożony z słuchawek planarnych OPPO PM-3 oraz wzmacniacza słuchawkowego HA-2 wyjątkowo spodobał się redakcji Audio Video i został oceniony na 5 gwiazdek.
2015-06-01   |  
FC Barcelona oraz OPPO podpisały dzisiaj oficjalne porozumienie partnerskie za którego mocą OPPO stało się oficjalnym partnerem klubu na najbliższe trzy lata.
2015-05-26   |   OPPO HA-2
Na łamach popularnego serwisu AVForums pojawiła się ciekawa recenzja przenośnego wzmacniacza słuchawkowego OPPO. OPPO HA-2 otrzymało znaczek "best buy" (najlepszy zakup) AVForums. Ed Selley, który recenzował urządzenie stwierdził w podsumowaniu: „HA-2 jest wręcz miażdżąco dobry w stosunku do ceny którą kosztuje”
2015-05-21   |  
Już wkrótce pojawi się nowa aktualizacja oprogramowania dla odtwarzaczy OPPO wprowadzająca dostęp do usługi TIDAL – bardzo popularnego serwisu internetowego służącego do strumieniowania muzyki w jakości CD. Aktualizacja będzie dostępna do pobrania na naszej stronie www.
2015-05-19   |  
Zapraszamy do przeczytania nowych porad dotyczących wzmacniacza słuchawkowego OPPO HA-2.
2015-05-19   |  
Zapraszamy do przeczytania nowych porad dotyczących słuchawek planarnych OPPO.
2015-05-14   |   OPPO PM-3
Zespół MP3Store przetestował słuchawki planarne OPPO PM-3, nowe przenośne słuchawki OPPO przypadły do gustu recenzentom: "OPPO PM-3 to bardzo ciekawy produkt, który zaskoczy z pewnością nie jednego z Was. Starania producenta zaowocowały naprawdę zacną mieszanką"
2015-05-14   |   OPPO HA-1
W znanym brytyjskim magazynie What Hi-Fi pojawiła się ciekawa recenzja wzmacniacza słuchawkowego / DAC OPPO HA-1. Zapraszamy do przeczytania skróconego tłumaczenia recenzji.
2015-05-14   |   OPPO HA-2
Antoni Woźniak z HD-Opinie przetestował przenośny zestaw słuchawkowy OPPO składający się z wzmacniacza/dac HA-2 oraz zamkniętych słuchawek planarnych PM-3. Zestaw spodobał się recenzentowi tak mocno, że został wyróżniony znakiem „Wybór redakcji” HD-Opinie.
2015-05-13   |   OPPO PM-3
Redaktor Digital Audio Review, John H. Darko miał szczęście uczestniczyć w podróży do fabryki OPPO w Guangdong w Chinach, gdzie zobaczył jak produkowane są słuchawki OPPO. Relacja z wycieczki wpleciona jest w recenzję najnowszych przenośnych słuchawek planarnych OPPO PM-3, które John miał okazję przetestować.
2015-04-27   |   OPPO BDP-105D
W polskim wydaniu Hi-Fi Choice pojawił się test odtwarzacza Blu-ray OPPO BDP-105D. W podsumowaniu recenzji można przeczytać: „OPPO jest bezkonkurencyjny z punktu widzenia wszystkich, którzy chcą wycisnąć jak najwięcej ze swojej kolekcji płyt i cyfrowych plików.” Zapraszamy do przeczytania fragmentów recenzji, pełny test można znaleźć w kwietniowym numerze polskiego wydania Hi-Fi Choice.
2015-04-27   |   OPPO PM-3
Jeden z użytkowników Head-Fi opublikował na łamach forum ciekawy test nowych słuchawek planarnych OPPO PM-3. Forumowicz money4me247 w podsumowaniu testu rekomenduje PM-3 słowami: „Najwyższa rekomendacja dla wszystkich szukających zamkniętych, przenośnych słuchawek z wyśmienitą jakością dźwięku oraz wyrównanym, naturalnym charakterem!!!”
2015-04-26   |   OPPO PM-3
Pan Piotr Ryka testując produkty OPPO na łamach serwisu HiFi Philosophy za każdym razem był pozytywnie zaskoczony poziomem który reprezentują. Nowy przenośny zestaw słuchawkowy OPPO HA-2 + PM-3 nie jest wyjątkiem od tej reguły…
2015-04-22   |   OPPO PM-3
Zapraszamy do zapoznania się z recenzją przenośnego zestawu OPPO HA-2 + OPPO PM-3 autorstwa Lauren Dragan opublikowana na łamach serwisu Sound & Vision. „Mówiąc wprost, OPPO PM-3 są najlepszymi słuchawkami zamkniętymi, jakie testowałam.”
2015-04-14   |   OPPO PM-2
Pan Ludwik Hegel ze Stereo i Kolorowo przetestował firmowy zestaw OPPO. Połączenie OPPO HA-1 + OPPO PM-2 wyjątkowo przypadło do gustu autorowi recenzji: „Zestaw wzmacniacz/DAC Oppo HA-1 oraz słuchawki Oppo PM-2 od samego początku odsłuchów udowadniał, że jest poważnym i dojrzałym systemem, który trudno nie nazwać nie inaczej jak KOMPLETNYM.” „Stuprocentowa i bezwarunkowa rekomendacja!”


kategorie:  © 2018 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl