Recenzje / Wiadomości

2013-01-17   |   OPPO BDP-103EU
Odtwarzacz Blu-ray OPPO BDP-103EU zyskał kolejne wyróżnienie w prasie branzowej. Filip Klupa, autor polskiej recenzji dla magazynu Audio Video przynał mu nagrodę `Rekomendacja Audio-Video`. Według niego ciężko znaleźć drugi odtwarzaz oferujący podobną ilosć funkcjonalności i dobrej jakości obraz w tak niskiej cenie.
2013-01-15   |   OPPO BDP-103EU
Popularny portal branżowy AV Forums przetestował odtwarzacz Blu-ray OPPO BDP-103EU. Recenzja, której autorem jest Steve Withers nie pozostawia wąpliwości: OPPO BDP-103 to najlepszy odtwarzacz wieloformatowy w swojej klasie. Jak pisze autor: jeśli szukacie bezkompromisowego odtwarzacza wieloformatowego, wtedy BDP-103EU powinno być waszym priorytetem.
2013-01-14   |   OPPO BDP-105EU
Wieloformatowy odtwarzacz Blu-ray OPPO BDP-105EU został wyróżniony przez opiniotwórczy magazyn branżowy "Home Cinema Choice". Autor recenzji, Richard Stevenson tak tłumaczy ten wybór: 'W działaniu, nowe OPPO nokautuje. Nowy chipset wideo Qdeo oferuje olśniewającą jakość obrazu, zarówno w 2D jak i w 3D, oraz upscaluje każde wejście do rozdzielczości 4K. Gama kolorów jest bogata i bardzo naturalna, kontrast jest bajeczny, ze wspaniałymi detalami. Jeśli są jakieś odtwarzacze Blu-ray z lepszą jakością obrazu, to najwyraźniej jeszcze ich nie testowałem.'
2013-01-10   |  
Pojawiła się nowa wersja oprogramowania dla odtwarzaczy BDP-105EU/103EU. Poprawia ona działanie urządzenia i uaktualnia je. Zwiększa też kompatybilność z najnowszymi wydaniami Blu-ray i formatami plików. Zalecamy jak najszybciej zaktualizować odtwarzacz OPPO do najnowszej wersji.
2013-01-08   |   OPPO BDP-105EU
OPPO BDP-105EU to wieloformatowy odtwarzacz z najwyżej półki. Zdobywca takich nagród jak chociażby Hi-Fi News Outstanding Product czy HDFever Best Choice teraz do swojej kolekcji dokłada kolejne odznaczenie - Produkt Roku 2012! Według portalu hometheaterhifi.com OPPO BDP-105 to nie tylko najlepszy odtwarzacz Blu-ray na rynku, ale wręcz najlepszy produkt 2012 roku.
2013-01-08   |   OPPO BDP-105EU
Polski miesięcznik Hi-Fi 'High Fidelity' jako pierwszy zrecenzował nowy wieloformatowy odtwarzacz OPPO. Jak pisze autor testu Wojciech Pacuła, OPPO BDP-105EU to pierwszorzędny odtwarzacz. Ten produkt klasy high-end świetnie radzi sobie nie tylko z formatem CD, SACD, DVD, DVD-A i BD, lecz także DVD i DVD-R z plikami audio. Jednak najwiekszą zaletą OPPO BDP-105 jest to jak radzi sobie z dźwiękiem. Według autora nie ustępuje on pod tym względem nawet wysokiej klasy odtwarzaczom dedykowanym, a pamiętajmy, że OPPO to nie tylko dźwięk, ale też świetny obraz, streaming audio/video, oraz domowy serwer multimediów.
2013-01-04   |   OPPO BDP-105EU
Wpływowy magazyn audio-video 'Hi-Fi News' stwierdza: OPPO BDP-105EU to nie tylko Blu-ray, ale najlepszy odtwarzacz sieciowy jaki mieliśmy okazję testować. To już nie tylko odtwarzacz Blu-ray, ale multimedialny serwer, odtwarzacz CD, przedwzmacniacz, wzmacniacz słuchawkowy, przetwornik audio-wideo i USB DAC - wszystko w jednym. Jednak nie jest to również jedynie wielozadaniowy odtwarzacz, o jego sile stanowi również fenomenalna jakość audio oraz wideo.
2012-12-18   |   OPPO BDP-105EU
To co tu widzimy to nie kolejny uniwersalny odtwarzacz Blu-ray, ale urządzenie które stanowi centrum multimedialne naszego domu. OPPO BDP-105EU został zaprojektowany jako odtwarzacz Blu-ray z fenomenalną jakością audio i wideo, stanowi też jednak wielozadaniowy serwer multimediów. Rezultat jest niesamowity. Jak tylko zostanie skończona aplikacja do iPada będziemy mieli prawdziwe uniwersalne centrum multimedialne poziomu audiofilskiego, o prawie nieograniczonym potencjale - pisze John Johnson w swojej recenzji na portalu hometheaterhifi.com
2012-12-13   |  
Jakiś czas temu OPPO wypuściło na rynek aplikację do sterowania odtwarzaczami Blu-ray przy pomocy urządzeń mobilnych, uzbrojonych w system Android. Fani produktów spod znaku jabłka musieli czekać trochę dłużej. Ich cierpliwość została jednak w końcu nagrodzona. Od 11 grudnia odtwarzaczem OPPO możemy sterować również za pomocą iPoda, iPada bądź iPhone'a.
2012-12-13   |  
Sterownik Asynchronous DAC Driver dla odtwarzacza OPPO BDP-105EU jest dostępny do pobrania. Dzięki niemu użytkownicy komputerów z systemem Windows będą mogli użyć konwertera cyfrowo-analogowego ESS Sabre Reference DAC wbudowanego w odtwarzacz BDP-105EU dla zyskania całkiem nowej jakości dźwięku z komputera.
2012-12-13   |  
Pojawiła się nowa wersja oprogramowania dla odtwarzaczy BDP-105EU/103EU. Poprawia ono wydajność naszego urządzenia podczas nawigowania po plikach multimedialnych na zewnętrznych napędach, a także naprawia pojawiający się czasem błąd z synchronizacją dźwięku z obrazem. Należy jednak pamiętać, że firmware jest w wersji beta. Oznacza to, że producent nie daje gwarancji stabilnego działania, a także nie można go pobrać bezpośrednio przez aktualizacje odtwarzacza. Zalecaną wersją oprogramowania wciąż pozostaje wydanie z 24 października.
2012-11-23   |   OPPO BDP-103EU
"Gdybym kupował nowy odtwarzacz Blu-ray, w zasadzie ciężko byłoby mi brać pod uwagę cokolwiek innego niż OPPO BDP-103EU. Odtwarzany obraz i dźwięk jest na najwyższym poziomie, a zestaw funkcji oszałamiający. Ale przede wszystkim jego użytkowanie to czysta przyjemność." - Mark Craven z Home Cinema Choice
2012-11-22   |   OPPO BDP-103EU
"OPPO ponownie zdołało nas zaskoczyć tym wspaniałym odtwarzaczem z mnóstwem nowych usprawnień i innowacyjnych rozwiązań: 2 wejścia HDMI, wejście kompatybilne z MHL, ulepszenia układów cyfrowych i analogowych oraz za zdecydowanie najszybszy i najbardziej precyzyjny napęd na rynku." - Nicolas Bécuwe z HDfever
2012-11-22   |   OPPO BDP-103EU
Pierwsze tygodnie obecności OPPO BDP-103EU na rynku i już przyniosły mu pierwsze wyróżnienie. "Gold status" przyznał sam właściciel renomowanego holenderskiego forum htforum.nl - Frank Doorhof. Nowy odtwarzacz Blu-ray OPPO BDP-103EU został doceniony między innymi za referencyjną jakość obrazu, audiofilski dźwięk, szeroki zakres funkcji sieciowych, ale przede wszystkim za bezkonkurencyjną ogólną jakość produktu. Tradycja OPPO jest kontynuowana przez ten model odtwarzacza uniwersalnego i można się spodziewać, że zdobędzie rynek, tak jak jego poprzednik. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem recenzji.
2012-11-12   |  
OPPO wypuszcza kolejną aplikację do sterowania OPPO za pomocą urządzeń z system Android. Aplikację można pobrać z internetowego sklepu Google Play.


kategorie:  © 2018 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl