Recenzje / Wiadomości

2013-01-08   |   OPPO BDP-105EU
Polski miesięcznik Hi-Fi 'High Fidelity' jako pierwszy zrecenzował nowy wieloformatowy odtwarzacz OPPO. Jak pisze autor testu Wojciech Pacuła, OPPO BDP-105EU to pierwszorzędny odtwarzacz. Ten produkt klasy high-end świetnie radzi sobie nie tylko z formatem CD, SACD, DVD, DVD-A i BD, lecz także DVD i DVD-R z plikami audio. Jednak najwiekszą zaletą OPPO BDP-105 jest to jak radzi sobie z dźwiękiem. Według autora nie ustępuje on pod tym względem nawet wysokiej klasy odtwarzaczom dedykowanym, a pamiętajmy, że OPPO to nie tylko dźwięk, ale też świetny obraz, streaming audio/video, oraz domowy serwer multimediów.
2013-01-04   |   OPPO BDP-105EU
Wpływowy magazyn audio-video 'Hi-Fi News' stwierdza: OPPO BDP-105EU to nie tylko Blu-ray, ale najlepszy odtwarzacz sieciowy jaki mieliśmy okazję testować. To już nie tylko odtwarzacz Blu-ray, ale multimedialny serwer, odtwarzacz CD, przedwzmacniacz, wzmacniacz słuchawkowy, przetwornik audio-wideo i USB DAC - wszystko w jednym. Jednak nie jest to również jedynie wielozadaniowy odtwarzacz, o jego sile stanowi również fenomenalna jakość audio oraz wideo.
2012-12-18   |   OPPO BDP-105EU
To co tu widzimy to nie kolejny uniwersalny odtwarzacz Blu-ray, ale urządzenie które stanowi centrum multimedialne naszego domu. OPPO BDP-105EU został zaprojektowany jako odtwarzacz Blu-ray z fenomenalną jakością audio i wideo, stanowi też jednak wielozadaniowy serwer multimediów. Rezultat jest niesamowity. Jak tylko zostanie skończona aplikacja do iPada będziemy mieli prawdziwe uniwersalne centrum multimedialne poziomu audiofilskiego, o prawie nieograniczonym potencjale - pisze John Johnson w swojej recenzji na portalu hometheaterhifi.com
2012-12-13   |  
Jakiś czas temu OPPO wypuściło na rynek aplikację do sterowania odtwarzaczami Blu-ray przy pomocy urządzeń mobilnych, uzbrojonych w system Android. Fani produktów spod znaku jabłka musieli czekać trochę dłużej. Ich cierpliwość została jednak w końcu nagrodzona. Od 11 grudnia odtwarzaczem OPPO możemy sterować również za pomocą iPoda, iPada bądź iPhone'a.
2012-12-13   |  
Sterownik Asynchronous DAC Driver dla odtwarzacza OPPO BDP-105EU jest dostępny do pobrania. Dzięki niemu użytkownicy komputerów z systemem Windows będą mogli użyć konwertera cyfrowo-analogowego ESS Sabre Reference DAC wbudowanego w odtwarzacz BDP-105EU dla zyskania całkiem nowej jakości dźwięku z komputera.
2012-12-13   |  
Pojawiła się nowa wersja oprogramowania dla odtwarzaczy BDP-105EU/103EU. Poprawia ono wydajność naszego urządzenia podczas nawigowania po plikach multimedialnych na zewnętrznych napędach, a także naprawia pojawiający się czasem błąd z synchronizacją dźwięku z obrazem. Należy jednak pamiętać, że firmware jest w wersji beta. Oznacza to, że producent nie daje gwarancji stabilnego działania, a także nie można go pobrać bezpośrednio przez aktualizacje odtwarzacza. Zalecaną wersją oprogramowania wciąż pozostaje wydanie z 24 października.
2012-11-23   |   OPPO BDP-103EU
"Gdybym kupował nowy odtwarzacz Blu-ray, w zasadzie ciężko byłoby mi brać pod uwagę cokolwiek innego niż OPPO BDP-103EU. Odtwarzany obraz i dźwięk jest na najwyższym poziomie, a zestaw funkcji oszałamiający. Ale przede wszystkim jego użytkowanie to czysta przyjemność." - Mark Craven z Home Cinema Choice
2012-11-22   |   OPPO BDP-103EU
"OPPO ponownie zdołało nas zaskoczyć tym wspaniałym odtwarzaczem z mnóstwem nowych usprawnień i innowacyjnych rozwiązań: 2 wejścia HDMI, wejście kompatybilne z MHL, ulepszenia układów cyfrowych i analogowych oraz za zdecydowanie najszybszy i najbardziej precyzyjny napęd na rynku." - Nicolas Bécuwe z HDfever
2012-11-22   |   OPPO BDP-103EU
Pierwsze tygodnie obecności OPPO BDP-103EU na rynku i już przyniosły mu pierwsze wyróżnienie. "Gold status" przyznał sam właściciel renomowanego holenderskiego forum htforum.nl - Frank Doorhof. Nowy odtwarzacz Blu-ray OPPO BDP-103EU został doceniony między innymi za referencyjną jakość obrazu, audiofilski dźwięk, szeroki zakres funkcji sieciowych, ale przede wszystkim za bezkonkurencyjną ogólną jakość produktu. Tradycja OPPO jest kontynuowana przez ten model odtwarzacza uniwersalnego i można się spodziewać, że zdobędzie rynek, tak jak jego poprzednik. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem recenzji.
2012-11-12   |  
OPPO wypuszcza kolejną aplikację do sterowania OPPO za pomocą urządzeń z system Android. Aplikację można pobrać z internetowego sklepu Google Play.
2012-10-06   |  
Zapraszamy na wywiad z managerem technicznym OPPO Digital, który opowiada o zmianach w nowej serii odtwarzaczy OPPO BDP-103EU oraz BDP-105EU. W odróżnieniu od wielu producentów, którzy co roku wprowadzają nowe wersje swoich produktów do sprzedaży, zmiany w produktach OPPO są istotne i kluczowe. Nowa seria odtwarzaczy kontynuuje tą tradycję, podążając wcześniej obraną ścieżką. Zapraszamy do przeczytania sesji pytań z OPPO, która została przeprowadzona przez amerykański serwis Audioholics.
2012-10-01   |  
Po niemal dwóch latach ciągłego zdobywania nagród i wyróżnień przez odtwarzacze Blu-ray BDP-93EU i BDP-95EU, OPPO zapowiada oficjalnych następców. Nowe modele OPPO BDP-103EU i BDP-105EU to uniwersalne odtwarzacze, obsługujące formaty: Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD-Video, DVD-Audio, Super Audio CD (SACD), HDCD i CD. Wyposażone dodatkowo w trzy porty USB, a także obsługę sieci przewodowych i bezprzewodowych, dzięki czemu możliwe jest odtwarzanie sieciowe popularnych formatów audio i wideo (np. AVCHD, MKV video, WAV i FLAC) oraz zdjęć. Nowe odtwarzacze Blu-ray pozwalają na dostęp do popularnych internetowych serwisów multimedialnych, takich jak np. Netflix czy YouTube, a także mają ulepszone działanie funkcji sieciowych, w tym pełne wsparcie protokołów sieciowych SMB / CIFS.
2012-09-12   |  
Sterowanie odtwarzaczami OPPO za pomocą smartfona czy tabletu? To już możliwe dzięki aplikacji na Androida OPPO. Sterowanie OPPO BDP-93EU i OPPO BDP-95EU za pomocą smartfona lub tabletu z systemem Android jest proste, przyjemne i darmowe. Aplikację można pobrać z internetowego sklepu Google Play. Wkrótce OPPO udostępni również aplikację na system iOS, dzięki czemu będzie można sterować OPPO za pomocą iPhone'a i iPada.
2012-07-18   |   OPPO BDP-95EU
Referencyjny odtwarzacz Blu-ray OPPO BDP-95EU trafił do redakcji renomowanego czasopisma Hi-Fi News. Jak nietrudno się domyśleć, doskonały odtwarzacz uniwersalny OPPO BDP-95EU otrzymał wysokie oceny od wyroczni w kwestiach dźwięku. Odtwarzacz Blu-ray BDP-95EU okazał się aż tak dobry, że specjalista magazynu, Richard Stevenson, przypiął mu nagrodę Outstanding Product! Zapraszamy do przeczytania fragmentów recenzji.
2012-06-08   |   OPPO BDP-95EU
Redakcja renomowanego czasopisma Stereophile doceniła wysoką jakość odtwarzacza Blu-ray OPPO BDP-95 i umieściła go w prestiżowej kategorii A+. Oznacza to, że specjaliści uznali OPPO BDP-95 za najlepszy odtwarzacz Blu-ray, biorąc pod uwagę jakość odtwarzanego dźwięku. Refencyjna jakość odtwarzacza BDP-95 została zatem potwierdzona po raz kolejny - to po prostu najlepszy odtwarzacz Blu-ray!


kategorie:  © 2017 Cinematic, Wszystkie prawa zastrzeżone   
projekt i wykonanie: e-technologie.pl